MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

Rewizyta siatkarzy Relaksu na Litwie PDF Drukuj Email

 

 

 

 

W dniach 20 - 22 lipca 2018 roku na zaproszenie Sport Center z Raseiniai przebywała na Litwie z rewizytą drużyna siatkarska Miejskiego Koła Turystyki Rowerowej Relaks. Gościnni gospodarze jak zawsze przygotowali dla gości ciekawy,bogaty program.

W pierwszym dniu pobytu w piątek Relaksiacy zwiedzili budynek Sejmu Litewskiego, zapoznali się z pracami parlamentarzystów, odbyli spotkanie z przedstawicielem frakcji polskiej w sejmie panią Iwoną Taraskiewicz. Po południu odbyli spacer po starówce wileńskiej a wieczorem w Szilawie  oglądali spektakl teatralny "Inferno-Paradiso" w reżyserii światowej sławy reżysera Eimundisa Nekrosiusa.

W sobotę w godzinach porannych w Raseiniai odbył się mecz w piłkę siatkową pomiędzy zespołem Relaksu i drużyną Sport Center.

W godzinach popołudniowych i wieczorem Relaksiacy uczestniczyli w festynie kulturalno-sportowym zorganizowanym przez gminę Szilawa i Sport Center z Raseiniai. Festyn obfitował w wiele atrakcji kulturalnych i sportowych. Można było podziwiać występy młodzieżowych zespołów tańca nowoczesnego, występy zespołów folklorystycznych. W międzyczasie odbywało się wiele ciekawych sportowych konkurencji. Na stoiskach wystawowych można było spróbować regionalnych wyrobów kulinarnych, a także podziwiać wytwory prac rękodzielniczych.

 

Gwiazdą wieczoru był popularny na Litwie duet śpiewaczy Renata Wojciechowska i Devis Norvilas. Imprezę zwięczył pokaz fajerwerków.

 

 

GALERIA ZDJĘĆ