MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

XI Strzelanie z Łuku - 28.08.2015 PDF Drukuj Email

 

 

Tradycyjnie w ostatnią sobotę wakacji 29.08.2015 r. odbył się rajd rowerowy połączony z zawodami w strzelaniu z łuku. Po przejechaniu rowerami urokliwej trasy Lubartów, Serniki, Czerniejów, Jawidz, Niemce, na uczestników rajdu czekała kiełbaska z rożna oraz pyszna kasza gryczana z  ogniskowego kociołka, przyrządzona przez Saszę z Brześcia.Po sutym posiłku odbyły się zawody strzeleckie, po raz pierwszy rozegrane w międzynarodowej obsadzie, w kategorii kobiet i mężczyzn.
W kategorii kobiet pierwsze miejsce zajęła Marina Szkutnik (Brześć), drugą była Zdzisława Szkutnik (Lubartów) a trzecie  miejsce wywalczyła Małgorzata Rafał, także Lubartów.
W kategorii panów bezkonkurencyjny okazał się Jerzy Tomasiak, drugi był Józef Włoch (obaj Lubartów) a trzecie miejsce zajął Igor Saustian (Brześć). Po zakończonych zawodach w strzelaniu z łuku chętni mieli możliwość zagrania w piłkę siatkową.
Imprezę zorganizowało Miejskie Koło Turystyki Rowerowej Relaks przy wsparciu finansowym miasta Lubartów i fundacji Recal, która ufundowała napoje dla zawodników.