MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

Turnieje sportowe - 30-31.01.2015 PDF Drukuj Email

 

Zimą też dbają o kondycję

W okresie zimowym w Miejskim Kole Turystyki Rowerowej Relaks, rower idzie trochę w "odstawkę", ale Relaksiacy dbają o zachowanie tężyzny fizycznej przez cały rok. Chodzą na spacery,  siłownię, biegają, grają w piłkę siatkową, a ostatnio także w badmintona.

W dniach 30-31.01 2015r. przebywali w Lubartowie sportowcy z Brześcia, którzy zostali zaproszeni przez MKTR "Relaks" na turnieje ? w badmintona i w piłce siatkowej. Zawody odbyły się na boiskach Gim nr1 i Gim nr2.


W raczkującej dyscyplinie sportowej, jakim jest w Lubartowie badminton, prym wiedli goście, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca.Pierwsze miejsce zajęli Budowlani Brześć (Alesia Krupenich, Oleg Shapiatukha), drugie miejsce ? Ruczejok 1 Brześć (Marina Shkutnik, Aleksandr Shkutnik ), trzecie miejsce ? Relaks 1 Lubartów (Ryszard Gierach, Leszek Sienkiewicz), czwarte miejsce ? Relaks 2 Lubartów (Henadzi Klyshko, Tadeusz Matwiejczyk), piąte miejsce ? Ruczejok 2 Brześć (Jgor Savustyan , Andrei Halaunia ).


W turnieju w piłce siatkowej dominowali gospodarze. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Policji Lubartów, drugie drużyna Relaksu Lubartów, a na trzecim miejscu uplasowała się drużyna Ruczejoka z Brześcia.


Najskuteczniejszym zawodnikiem zawodów została Natallia Mlynchyk, która otrzymała upominek od związków zawodowych policji ? maskotkę policjanta.
Goście z Brześcia zwiedzili Lubartów, który bardzo im się podobał. Byli także zachwyceni spontanicznym przyjęciem ich w jednym z lubartowskich domów. Gospodarze zostali zaproszeni w miesiącu kwietniu do złożenia rewizyty w Brześciu.