MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

II Rowerowa Majówka - 26.05.2012 PDF Drukuj Email

 

Blisko sto osób wzięło udział w II Rowerowej Majówce zorganizowanej przez Miejskie Koło Turystyki Rowerowej "Relaks". Z pięciu punktów zbornych ? Nasutowa, Firleja, Lubartowa, Brzostówki i Kamionki, pod przewodnictwem członków Relaksu przybyli na boisko Gimnazjum nr 2 miłośnicy jazdy na rowerze. Rowerowa majówka zakończyła się licznymi konkursami sprawnościowymi i turniejem w piłkę siatkową. Turniej w piłkę siatkową cieszył się największym powodzeniem. Zgłosiło się aż 6 drużyn. Zwyciężyła reprezentacja Lubartów II, przed reprezentacją Firleja i Kamionki. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni upominkami. Gościem specjalnym majówki była znana już chyba większości mieszkańcom naszego miasta, laureatka "Szansy na Sukces" Małgosia Gałązka.
Organizatorzy II Rowerowej Majówki składają serdeczne podziękowania za wsparcie imprezy Urządowi Miasta Lubartów, Wojewódzkiemu Ośrodkowi Ruchu Drogowego w Lublinie za ufundowanie nagród, dyrekcji Gimnazjum nr 2 za udostępnienie obiektów sportowych i za zorganizowanie nagłośnienia oraz Ośrodkowi Wypoczynkowemu "Wodnik" z Firleja za zorganizowanie profesjonalnej obsługi griila.

MKTR "Relaks" zaprasza w imieniu organizatorów na XIX Święto Roweru, które odbędzie się w dniu 1 lipca oraz na kolejną imprezę pod nazwą "Rowerowe Lato na Ziemi Lubartowskiej" w dniu 22 lipca z metą w Kamionce.