MIEJSKIE KOŁO TURYSTYKI ROWEROWEJ "RELAKS" STOWARZYSZENIE POŻYTKU PUBLICZNEGO

IV Parada Rowerowa - 18.05.2014 PDF Drukuj Email

 

W dniu 18 maja w Lublinie odbyła się kolejna Parada Rowerowa która zgromadziła turystów rowerowych z Lubartowa, Łęcznej, Nałęczowa, Puław i Lublina. Wszystkie grupy dojechały do Lublina na godzinę 13-tą na Plac Łokietka,gdzie po owacyjnych powitaniach przez organizatorów dostaliśmy okolicznościowe koszulki, elementy odblaskowe oraz zostaliśmy poczęstowani przepysznym forszmakiem lubelskim. O godzinie 14-ej nastąpił uroczysty przejazd głównymi ulicami Lublina. Po przejeździe odbyły się konkursy o tematyce turystycznej i krajoznawczej. Po zakończeniu parady część grupy Lubartowskiej pojechała jeszcze nad Zalew Zemborzycki i przez Świdnik wróciła do Lubartowa, niektórzy wybrali szynobus a pozostała większość wróciła do domu przez Lasy Kozłowieckie.
Grupa Lubartowska była najliczniejszą grupą Parady Rowerowej z terenu województwa a wśród niej był gość Relaksu z Berlina Adam Bernd.
Wsółorganizatorzy Parady Rowerowej MKTR ?Relaks? dziękują wszystkim uczestnikom parady ? Grupie Rowerowej TSR ,grupie Spontan Trip, mieszkańcom Lubartowa i okolic za tak liczne przybycie. Grupie Rowerowej TSR składamy podziękowania za zabezpieczanie skrzyżowań i bezpieczne doprowadzenie wszystkich turystów rowerowych do Lublina.
Zapraszamy na kolejną imprezę Relaksu - IV Rowerową Majówkę w dniu 31 maja. Start z placu przy SP nr3 w Lubartowie o godzinie 10.00